Pani Iza W. Dziękuję , przy pośrednictwie w sprzedaży/zakupie nieruchomości 

RM PROJEKT – Pani Agnieszka idealnie dopasowała lokalizację do potrzeb firmy. Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie. Polecamy przedsiębiorcą, którzy poszukują siedziby firmy.

Pan Rafał T. – Polecam nieruchomości blisko morza to czysta przyjemność uzyskać wsparcie i doradztwo w kupnie nieruchomości nad morzem 😁😁😁Pani Agnieszka jest profesjonalna w tym co robi

Pani Justyna Ś. – Współpraca z Agnieszka Naskręcka – Nieruchomości Blisko Morza to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, duża uważność na potrzeby klienta. Chętnie doradzi, podpowie, wysłucha. Jest to przy tym osoba bardzo miła, serdeczna, z dużym doświadczeniem, aż chce się zadzwonić i porozmawiać. Nieruchomość została wynajęta szybko, a cała transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie. Dziękuję i polecam!

Pan Robert Sz. – Zdecydowanie polecamy, szybko, profesjonalnie, bardzo dobry kontakt, wszystko jasno wytłumaczone, pomoc w pełnym zakresie. Dziękujemy!

Pani Izabella K. – Profesjonalna obsługa, szybka i trafana porada. Duży zakres wiedzy w wielu dziedzinach. Uczciwość, rzetelność. Skupia się na potrzebach klienta a nie na swoim wynagrodzeniu. Polecam współpracę!!


Pani Anna O
. 3 Najlepsze biuro nieruchomości. Pełen profesjonalizm, optymalne i kompleksowe podejście do oczekiwań klienta. Polecam baaaardzo

Pan Łukasz K. Najlepsza! Skuteczna. Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm. Bardzo pomocna . Szczerze polecam

Pani Agnieszka K. Serdecznie polecam profesjonalne podejście do klienta transakcja załatwiona w krótkim czasie. Firma Pani Agnieszki jest warta polecenia.

Pani Magdalena L. Kreatywna, otwarta, godna zaufania,
z sercem na dłoni…
wulkan energii…
polecam i podpisuję się obiema rękami
trzymam kciuki 

Pani Paulina N. Gorąco polecam usługi Pani Agnieszki . Duże zaangażowanie i doradztwo w procesie prezentacji nieruchomości, jak również w trakcie negocjacji z klientami. Pełen profesjonalizm połączony z przemiłą osobowością .Wszystkim chcącym wynająć, sprzedać lub kupić mieszkanie POLECAM 

Remigiusz G. Agnieszka, to kompetentna i rzeczowa osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze oraz profesjonalizm nikt inny nie pomoże Ci tak jak Aga. Polecam z całego serca!!!

Pani Dorota W. Bardzo gorąco polecam p. Agnieszkę. Zawsze miła, uśmiechniętą z profesjonalnym podejściem do klienta. P. Agnieszko jeszcze raz dziękuję.

Pani Małgorzata K. Od kilku lat korzystamy z mężem z usług Agnieszki, zawsze profesjonalnie, zawsze na czas, z pomysłem. Ta praca to jej druga pasja. Polecamy!!!

Pani Anna M. Agnieszka jest profesjonalistką w swojej branży, lata doświadczeń dają jej przewagę na rynku oraz szeroką perspektywę w komunikacji z klientami. Polecam !

Pan Piotr K. Agnieszka polecam z całego serca jako kompetentną i profesjonalna specjalistkę 
Dziękuje za pomoc 🙏🙏

Pani Ewa N.-B. Polecam! Pani Agnieszka szybko znalazła klienta na mieszkanie. Cały proces przygotowania dokumentów do sprzedaży odbył się praktycznie bez mojego udziału 👍 Prowizja promocyjna 😉 Jestem zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dziękujemy za wspaniała opieke, profesjonalne i rzetelne przygotowanie transakcji..nieruchomość trafiona w 100%..Jestesmy bardzo wdzieczni i zadowoleni ze współpracy. Serdecznie polecamy Panią Agnieszke. „AGNIESZKA WRACA DO GRY „👌💪Pozdrawiamy Państwo A.M.K.

Pan Rafał T. Polecam w 100 procentach Panią Agnieszkę pełen profesjonalizm przy kupowaniu nieruchomości.

Pan Vasyl L. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i mistrzowska w swoim fachu.

Pani Lidiia Dziękuję bardzo. Pani bardzo nam pomogła. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i mistrzowska w swoim fachu

Pani Alina Pełen profesjonalizm. Uśmiechnięta. Kompetentna. Cierpliwa. Pani Agnieszka potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi na najbardziej niestandardowe pytanie dotyczące nieruchomości. Dzięki jej pośrednictwu kupiłam i wykończyłam przepiękny apartament. Polecam jej usługi każdemu potencjalnemu nabywcy. Pani Agnieszko dziękuję serdecznie.

Pani Ewa Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pani Agnieszki! Zawsze profesjonalne podejście, zawsze uśmiechnięta twarz, zawsze burza pomysłów, zawsze przyjazna atmosfera i zawsze do przodu …i nie ma takich rzeczy, których nie można zrobić.

Pani Wiesława Agnieszka to kompetentna i bardzo miła osoba. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Bardzo polecam państwu Panią Agnieszkę a napewno nie zawiedziecie się.

Pan Łukasz Wszystko mega profesjonalnie i sprawnie – polecamy!!!

Pani Ewa W każdym aspekcie profesjonalne podejście! Nieoceniona pomoc, doradztwo i przeprowadzenie przez zawiłości prawne i dokumentacyjne. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pani Agnieszki!!!