fbpx

Pani Izabella K. – Profesjonalna obsługa, szybka i trafana porada. Duży zakres wiedzy w wielu dziedzinach. Uczciwość, rzetelność. Skupia się na potrzebach klienta a nie na swoim wynagrodzeniu. Polecam współpracę!!


Pani Anna O
. 3 Najlepsze biuro nieruchomości. Pełen profesjonalizm, optymalne i kompleksowe podejście do oczekiwań klienta. Polecam baaaardzo

Pan Łukasz K. Najlepsza! Skuteczna. Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm. Bardzo pomocna . Szczerze polecam

Pani Agnieszka K. Serdecznie polecam profesjonalne podejście do klienta transakcja załatwiona w krótkim czasie. Firma Pani Agnieszki jest warta polecenia.

Pani Magdalena L. Kreatywna, otwarta, godna zaufania,
z sercem na dłoni…
wulkan energii…
polecam i podpisuję się obiema rękami
trzymam kciuki 

Pani Paulina N. Gorąco polecam usługi Pani Agnieszki . Duże zaangażowanie i doradztwo w procesie prezentacji nieruchomości, jak również w trakcie negocjacji z klientami. Pełen profesjonalizm połączony z przemiłą osobowością .Wszystkim chcącym wynająć, sprzedać lub kupić mieszkanie POLECAM 

Remigiusz G. Agnieszka, to kompetentna i rzeczowa osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze oraz profesjonalizm nikt inny nie pomoże Ci tak jak Aga. Polecam z całego serca!!!

Pani Dorota W. Bardzo gorąco polecam p. Agnieszkę. Zawsze miła, uśmiechniętą z profesjonalnym podejściem do klienta. P. Agnieszko jeszcze raz dziękuję.

Pani Małgorzata K. Od kilku lat korzystamy z mężem z usług Agnieszki, zawsze profesjonalnie, zawsze na czas, z pomysłem. Ta praca to jej druga pasja. Polecamy!!!

Pani Anna M. Agnieszka jest profesjonalistką w swojej branży, lata doświadczeń dają jej przewagę na rynku oraz szeroką perspektywę w komunikacji z klientami. Polecam !

Pan Piotr K. Agnieszka polecam z całego serca jako kompetentną i profesjonalna specjalistkę 
Dziękuje za pomoc 🙏🙏

Pani Ewa N.-B. Polecam! Pani Agnieszka szybko znalazła klienta na mieszkanie. Cały proces przygotowania dokumentów do sprzedaży odbył się praktycznie bez mojego udziału 👍 Prowizja promocyjna 😉 Jestem zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dziękujemy za wspaniała opieke, profesjonalne i rzetelne przygotowanie transakcji..nieruchomość trafiona w 100%..Jestesmy bardzo wdzieczni i zadowoleni ze współpracy. Serdecznie polecamy Panią Agnieszke. „AGNIESZKA WRACA DO GRY „👌💪Pozdrawiamy Państwo A.M.K.

Pan Rafał T. Polecam w 100 procentach Panią Agnieszkę pełen profesjonalizm przy kupowaniu nieruchomości.

Pan Vasyl L. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i mistrzowska w swoim fachu.

Pani Lidiia Dziękuję bardzo. Pani bardzo nam pomogła. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i mistrzowska w swoim fachu