fbpx

Inwestycje blisko morza

Inwestycja nad morzem – Apartamenty w Sianożętach

Niewiele jest już nadmorskich miejscowości, które oferują kameralną atmosferę i prawdziwy odpoczynek od tłumów. Jedną z nich są Sianożęty – oddalone od Kołobrzegu o zaledwie 11 km, są wspaniałym miejscem dla każdego poszukującego relaksu nad Bałtykiem. Bliskość Kołobrzegu gwarantuje dostęp do różnych restauracji, kawiarni i usług w zaledwie kilka minut jazdy samochodem. A już 200m od inwestycji rozpościera się piękna, szeroka plaża. Nasza inwestycja obejmuje 60 słonecznych apartamentów o powierzchni od 35 m.kw do 81 m.kw. Aby korzystać w pełni z klimatycznej lokalizacji, aparatamenty zostały wyposażone w tarasy liczące od 14 m.kw do 71 m.kw. Te apartamenty, które znajdują się po stonie północnej i wschodniej oferują widok na morze.  Czym jeszcze charakteryzuje się apartamentowiec? Zdecydowanie podejście do aspektu źródeł energii oraz troska o środowisko.

Projekt obejmuje wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, co czyni inwestycję energooszczędną i zgodną z europejską normą energooszczędności 2021.

Ponadto sprawia to, że koszty utrzymania apartamentu są niższe. Dodaliśmy również stację do ładowania samochodów elektrycznych i internet światłowodowy w apartamentach i na tarasach. Zakup apartamentu wiąże się z niskim podatkie VAT – 8%.

Apartamenty są wykańczane „pod klucz” przez rekomendowaną firmę budowlaną specjalizującą się w pracy w klasie premium. Na przyszłych właścicieli czekają 3 propozycje projektu wnętrz, ale apartamenty mogą również zostać indywidualnie zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami właściciela. 

Zainteresowała cię oferta? Zadzwoń 🙂 508 359 644

Lobby – relax dla mieszkańców

Części wspólne dopracowane w każdym detalu – lobby

Duże tarasy wypoczynkowe