Inwestycje blisko morza

Inwestycja nad morzem – Apartamenty w Sianożętach

Niewiele jest już nadmorskich miejscowości, które oferują kameralną atmosferę i prawdziwy odpoczynek od tłumów. Jedną z nich są Sianożęty – oddalone od Kołobrzegu o zaledwie 11 km, są wspaniałym miejscem dla każdego poszukującego relaksu nad Bałtykiem. Bliskość Kołobrzegu gwarantuje dostęp do różnych restauracji, kawiarni i usług w zaledwie kilka minut jazdy samochodem. A już 200m od inwestycji rozpościera się piękna, szeroka plaża. Inwestycja obejmuje 60 słonecznych apartamentów o powierzchni od 35 m.kw do 81 m.kw. Aby korzystać w pełni z klimatycznej lokalizacji, aparatamenty zostały wyposażone w tarasy liczące od 14 m.kw do 71 m.kw. Te apartamenty, które znajdują się po stonie północnej i wschodniej oferują widok na morze.  Czym jeszcze charakteryzuje się apartamentowiec? Zdecydowanie podejście do aspektu źródeł energii oraz troska o środowisko.

Apartamenty są wykańczane „pod klucz” przez rekomendowaną firmę budowlaną specjalizującą się w pracy w klasie premium. Na przyszłych właścicieli czekają 3 propozycje projektu wnętrz, ale apartamenty mogą również zostać indywidualnie zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami właściciela. 

Zainteresowała cię oferta? Zadzwoń 🙂 508 359 644

Salon PREMIUM
Lobby – relax dla mieszkańców

Części wspólne dopracowane w każdym detalu – lobby

Liberarium
Siłownia

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ W MIELNIE

400 m od Morza Bałtyckiego, 120m od Jeziora Jamno

Kameralna inwestycja z 24 apartamentami  w 3 kondygnacyjnym budynku usługowo-mieszkalnym z windą. 

Wszystkie kondygnacje połączone są okazałym holem, który na wyższych kondygnacjach został ukształtowany na kształt odwróconej litery „U”. 

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ – łączna powierzchnia użytkowa budynku 1396,28 m2, części wspólne budynku 206,32 m2 w tym: 

– 12 lokali usługowych ( cena  brutto z 23% vat) 
– 12 lokali mieszkalnych ( cena  brutto z 8%vat) , sprzedaż lokali mieszklanych objęta Ustawą deweloperską. 

Na sprzedaż dostępne apartamenty 2-3 pokojowe od 27 m2 do 86 m2 w stanie deweloperskim z możliwością wykończeniania pod klucz wg przykładowych aranżacji przygotowanych przez projektanta. 

Apartamenty od strony południowej na II piętrze z widokiem na Jezioro Jamno, wyposażone w balkony, na parterze od strony pd w ogródki.

Ogrzewanie –  własne gazowe , piec 2 funkcyjny. 

Budynek został starannie zaprojektowany, w środku winda, teren wokół zostanie zagospodarowny i ogrodzony, możliowość dokupienia zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 40.000 zł netto 
Doskonała lokalizacja nieruchomości, bliskość Morza Bałtyckiego oraz Jeziora Jamno, w sąsiedztwie znajdują się budynki apartamentowe, hotele, pole kempingowe, przystań żeglarska, restauracje, punkty gastronomiczne, w niedalekiej odległości przystań rybacka. 

Fundamenty modelu biznesowego: 

– możliwość wykończenia i wyposażenia lokalu pod klucz

– wysoka stopa zwrotu inwestycji 

– możliowść zwrotu całości podatku VAT 

– bezpieczeństwo transakcji 

– zakup indywidualnego lokalu z wydzieloną księgą wieczystą 

– operator wynajmu, który zaopiekuje się Twoim apartamentem 

– Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC

Zakończenie inwestycji planowane w II kwartale 2023r. 

Mielno leży w centrum najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego, bezpośrednio w sąsiedztwie Morza i jeziora Jamno. 

Największą atrakcją Mielna jest czysta plaża. To ona przyciąga miłośników kąpieli słonecznych, amatorów sportów wodnych oraz sympatyków szumu fal. Wieczorami gromadzi turystów oraz mieszkańców, chcących napawać się widokiem zachodzącego słońca. 

Z morza wystają drewniane falochrony, na których przysiadają mewy i rybitwy. Wzdłuż plaży ciągnie się Mieleńska Promenada Przyjaźni, której początek sięga 1908 roku. 

Promenada otoczona jest licznymi punktami gastronomicznymi, apartamentami oraz atrakcjami dla turystów. Kiedy zapada zmrok, otwierają się liczne kluby nocne.

Odległości –  do Szczecina 170 km,  lotnisko w Goleniowie 110 km, kołobrzeg 40km, Koszalin 15 km, bliski dostęp do drogi ekspresowej S6. 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM APARTAMENTU

Założeniem zakupu inwestycyjnego jest profesjonalne zarządzanie wynajmem apartamentów. Możliwe powierzenie operatorowi wynajmu apartamentu do wynajmu jak również korzystanie z apartamentu na potrzeby własne.

Załączone zdjęcia do oferty prezentują przykładową wizualizację aranżacji apartamentu. 

Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj, skontakuj się z nami 508 359 644,  biuro@nieruchomoscibliskomorza.pl 

Kameralny budynek
Rzut parteru
I piętro
Przykładowa aranżacja wykończenia
II przykładowa aranżacja