Wynajem nieruchomości Koszalin

Pasujące oferty: 941
Koszalin Raduszka Dom - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 2701862
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7080.49 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 519 000 PLN
Koszalin Raduszka Dom - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 2701861
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7626.19 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 559 000 PLN
Koszalin Raduszka Dom - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 2701860
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 6807.64 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 499 000 PLN
Koszalin Raduszka Dom - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 2701859
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7489.77 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 549 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701858
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7489.77 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 549 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701857
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7626.19 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 559 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701856
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7080.49 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 519 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701855
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 7626.19 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 559 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701854
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 6807.64 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 499 000 PLN
Koszalin Raduszka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Krokusów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2701853
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Raduszka
Cena m2 6807.64 PLN
Ulica: Krokusów
Powierzchnia 73.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 499 000 PLN
Koszalin Przylesie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Kołłątaja
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701695
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Koszalin Przylesie
Cena m2 8392.52 PLN
Ulica: Kołłątaja
Powierzchnia 53.50 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 449 000 PLN
Koszalin Śródmieście Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Śródmieście
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 4403361
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 1
Koszalin Śródmieście
Cena m2 9521.28 PLN
Ulica: Śródmieście
Powierzchnia 18.80 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 179 000 PLN
Krupy Krupy Dom - Sprzedaż
Ulica: .
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3701694
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Krupy Krupy
Cena m2 4635.71 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 140.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 649 000 PLN
Strzeżenice Działka - Sprzedaż
Ulica: Strzeżenice
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4403359
Strzeżenice
Cena m2 139.00 PLN
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 139 000 PLN
Buczki Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: -
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 4403358
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 1
Buczki
Cena m2 1744.77 PLN
Ulica: -
Powierzchnia 100.30 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 175 000 PLN
Połczyn-Zdrój Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Chrobrego
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 4403357
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Połczyn-Zdrój
Cena m2 3888.89 PLN
Ulica: Chrobrego
Powierzchnia 54.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 210 000 PLN
Koszalin Kotarbińskiego Dom szeregowy - Sprzedaż
Ulica: Kubusia Puchatka 30
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3701693
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Koszalin Kotarbińskiego
Cena m2 3794.21 PLN
Ulica: Kubusia Puchatka 30
Powierzchnia 233.25 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 885 000 PLN
Koszalin Bukowe Dom szeregowy - Sprzedaż
Ulica: Rodła
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 700555
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Koszalin Bukowe
Cena m2 4596.53 PLN
Ulica: Rodła
Powierzchnia 215.38 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 990 000 PLN
Wiekowice Wiekowice Dom - Sprzedaż
Ulica: Wiekowice
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3403330
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Wiekowice Wiekowice
Cena m2 3032.79 PLN
Ulica: Wiekowice
Powierzchnia 61.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 185 000 PLN
Darłowo Darłowo Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Rzeczna
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 3403329
Darłowo Darłowo
Cena m2 21.65 PLN
Ulica: Rzeczna
Powierzchnia 13649.00 m2
Cena: 295 500 PLN