Pasujące oferty: 937
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wieniawskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 140941
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Koszalin
Cena m2 6950.35 PLN
Ulica: Wieniawskiego
Powierzchnia 42.30 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 294 000 PLN
Koszalina Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Modrzejewska
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701710
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Koszalina
Cena m2 9474.75 PLN
Ulica: Modrzejewska
Powierzchnia 49.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 469 000 PLN
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Młyńska
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 140940
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 6995.16 PLN
Ulica: Młyńska
Powierzchnia 22.73 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 159 000 PLN
Koszalin Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Niepodległości
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: 4403367
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 10
Koszalin
Cena m2 30.98 PLN
Ulica: Niepodległości
Powierzchnia 46.80 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 1 450 PLN
Koszalin Bukowe Dom - Sprzedaż
Ulica: Gąszczak
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 4403366
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Bukowe
Cena m2 5219.12 PLN
Ulica: Gąszczak
Powierzchnia 125.50 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 655 000 PLN
Białogard Dom - Sprzedaż
Ulica: Chopina
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 4403365
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Białogard
Cena m2 2896.76 PLN
Ulica: Chopina
Powierzchnia 137.74 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 399 000 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701709
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 16092.00 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.23 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 711 749 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701708
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 16091.99 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.44 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 715 128 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Diamentowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 5001616
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 3
Mielno
Cena m2 12604.19 PLN
Ulica: Diamentowa
Powierzchnia 39.59 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 499 000 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701707
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 16740.00 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.85 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 750 789 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701706
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 19065.00 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.77 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 853 540 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701705
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 18749.78 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 43.35 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 812 803 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701704
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 18326.99 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.27 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 811 336 PLN
Koszalin Śródmieście Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Śródmieście
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 3403336
Piętro: 3 / 3
Koszalin Śródmieście
Cena m2 9807.79 PLN
Ulica: Śródmieście
Powierzchnia 20.29 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 199 000 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Sosonowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701703
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Mielno
Cena m2 18326.99 PLN
Ulica: Sosonowa
Powierzchnia 44.94 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 823 615 PLN
Byszyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Byszyno
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 700559
Byszyno
Cena m2 4.95 PLN
Ulica: Byszyno
Powierzchnia 38400.00 m2
Cena: 190 000 PLN
Darłowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wyspiańskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WD01979
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Darłowo
Cena m2 6775.07 PLN
Ulica: Wyspiańskiego
Powierzchnia 36.90 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 250 000 PLN
Pleśna Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Pleśna
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 1001413
Pleśna
Cena m2 37.21 PLN
Ulica: Pleśna
Powierzchnia 3494.00 m2
Cena: 130 000 PLN
Wyszebórz Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Wyszebórz
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Cena m2 60.00 PLN
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 474 000 PLN
Koszalin Nowobramskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Bojowników o Wolność i Demokrację
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 5001615
Pokoje: 2
Piętro: 9 / 10
Koszalin Nowobramskie
Cena m2 6857.34 PLN
Ulica: Bojowników o Wolność i Demokrację
Powierzchnia 29.02 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 199 000 PLN