Pasujące oferty: 215
Koszalin Wenedów Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wenedów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403079
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Koszalin Wenedów
Cena m2 8000.00 PLN
Ulica: Wenedów
Powierzchnia 54.28 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 434 240 PLN
Koszalin Wenedów Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wenedów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403078
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Koszalin Wenedów
Cena m2 8500.00 PLN
Ulica: Wenedów
Powierzchnia 39.04 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 331 840 PLN
Koszalin Wenedów Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wenedów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403075
Pokoje: 4
Piętro: 3 / 4
Koszalin Wenedów
Cena m2 7600.00 PLN
Ulica: Wenedów
Powierzchnia 85.65 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 650 940 PLN
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Górna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610387
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 4
Ustronie Morskie
Cena m2 15835.15 PLN
Ulica: Górna
Powierzchnia 22.93 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 363 100 PLN
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Górna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610386
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Ustronie Morskie
Cena m2 15672.10 PLN
Ulica: Górna
Powierzchnia 35.56 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 557 300 PLN
Darłowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Gdyńska
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WD01749
Pokoje: 5
Piętro: 1 / 1
Darłowo
Cena m2 7068.70 PLN
Ulica: Gdyńska
Powierzchnia 70.31 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 497 000 PLN
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Górna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610385
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Ustronie Morskie
Cena m2 15423.04 PLN
Ulica: Górna
Powierzchnia 34.63 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 534 100 PLN
Sarbinowo Sarbinowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Łąkowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403047
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Sarbinowo Sarbinowo
Cena m2 12500.00 PLN
Ulica: Łąkowa
Powierzchnia 34.27 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 428 375 PLN
Koszalin Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Zwycięstwa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3402999
Pokoje: 6
Piętro: 1 / 2
Koszalin Koszalin
Cena m2 3966.67 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Powierzchnia 150.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 595 000 PLN
Strachomino Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Strachomino
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610242
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Strachomino
Cena m2 3770.27 PLN
Ulica: Strachomino
Powierzchnia 74.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 279 000 PLN
Gąski Gąski Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Gąski
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3402936
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gąski Gąski
Cena m2 17471.82 PLN
Ulica: Gąski
Powierzchnia 35.48 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 619 900 PLN
Koszalin Centrum Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Jana z Kolna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0801917
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Koszalin Centrum
Cena m2 6883.24 PLN
Ulica: Jana z Kolna
Powierzchnia 119.13 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 820 000 PLN
Sarbinowo Sarbinowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Południowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3402922
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Sarbinowo Sarbinowo
Cena m2 10375.49 PLN
Ulica: Południowa
Powierzchnia 60.72 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 630 000 PLN
Kołobrzeg Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Koralowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 660145
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Kołobrzeg
Cena m2 14160.43 PLN
Ulica: Koralowa
Powierzchnia 38.77 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 549 000 PLN
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: 6 Marca
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700226
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Mielno
Cena m2 14200.00 PLN
Ulica: 6 Marca
Powierzchnia 27.11 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 384 962 PLN