Pasujące oferty: 440
Stare Bielice Działka - Sprzedaż
Ulica: Rumiankowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4403370
Stare Bielice
Cena m2 82.50 PLN
Ulica: Rumiankowa
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Darłowo Darłówko Działka - Sprzedaż
Ulica: Lotników Morskich
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WD01980
Darłowo Darłówko
Cena m2 221.15 PLN
Ulica: Lotników Morskich
Powierzchnia 312.00 m2
Cena: 69 000 PLN
Byszyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Byszyno
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 700559
Byszyno
Cena m2 4.95 PLN
Ulica: Byszyno
Powierzchnia 38400.00 m2
Cena: 190 000 PLN
Pleśna Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Pleśna
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 1001413
Pleśna
Cena m2 37.21 PLN
Ulica: Pleśna
Powierzchnia 3494.00 m2
Cena: 130 000 PLN
Wyszebórz Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Wyszebórz
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Cena m2 60.00 PLN
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 474 000 PLN
Koszalin Kretomino Działka - Sprzedaż
Ulica: Rozmarynowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 5001613
Koszalin Kretomino
Cena m2 140.22 PLN
Ulica: Rozmarynowa
Powierzchnia 920.00 m2
Cena: 129 000 PLN
Koszalin Lubiatowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Lubiatowska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403334
Koszalin Lubiatowo
Cena m2 21.92 PLN
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 17332.00 m2
Cena: 380 000 PLN
Kopań Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Kopań
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01976
Kopań
Cena m2 672.51 PLN
Ulica: Kopań
Powierzchnia 742.00 m2
Cena: 499 000 PLN
Strzeżenice Działka - Sprzedaż
Ulica: Strzeżenice
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4403359
Strzeżenice
Cena m2 139.00 PLN
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 139 000 PLN
Darłowo Darłowo Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Rzeczna
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 3403329
Darłowo Darłowo
Cena m2 21.65 PLN
Ulica: Rzeczna
Powierzchnia 13649.00 m2
Cena: 295 500 PLN
Dobiesławiec Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dobiesławiec
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403355
Dobiesławiec
Cena m2 114.39 PLN
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1049.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Dobiesławiec Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dobiesławiec
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403354
Dobiesławiec
Cena m2 119.76 PLN
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1002.00 m2
Cena: 120 004 PLN
Mścice Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dobiesławiec
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403353
Mścice
Cena m2 114.29 PLN
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1050.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Dobiesławiec Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dobiesławiec
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403352
Dobiesławiec
Cena m2 118.46 PLN
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1013.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Warszkowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Kolonia
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01975
Warszkowo
Cena m2 128.05 PLN
Ulica: Kolonia
Powierzchnia 820.00 m2
Cena: 105 000 PLN
Gorzebądź Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Gorzebądź
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403351
Gorzebądź
Cena m2 62.64 PLN
Ulica: Gorzebądź
Powierzchnia 3177.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Manowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Brzozowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4403350
Manowo
Cena m2 129.74 PLN
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia 1133.00 m2
Cena: 147 000 PLN
Chałupy Chałupy Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Chałupy
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 660447
Chałupy Chałupy
Cena m2 21.45 PLN
Ulica: Chałupy
Powierzchnia 23081.00 m2
Cena: 495 000 PLN
Zakrzewo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Zakrzewo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01973
Zakrzewo
Cena m2 312.50 PLN
Ulica: Zakrzewo
Powierzchnia 736.00 m2
Cena: 230 000 PLN
Koszalin Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Pszeniczna
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 4403349
Koszalin
Cena m2 160.28 PLN
Ulica: Pszeniczna
Powierzchnia 1017.00 m2
Cena: 163 000 PLN